ŽIVÉ PLOTY Nechme stromy růst

AKČNÍ NABÍDKA 2023
Ikona Twiter Ikona Facebook Ikona Google plus

Upozornění:

Dřeviny si můžete objednávat e-mailem po celý rok.
Do e-mailu, prosím, napište přibližné časové rozmezí, ve kterém vám vyhovuje dodání objednaných dřevin nebo kdy si pro ně přijedete.


Valdštejnská zahrada na Malé Straně v Praze

Valdštejnská zahrada na Malé Straně v Praze


Prosím zákazníky, aby před osobním odběrem v Ochozi, poslali předem objednávku mailem a po příjezdu do Ochozi mi zavolali. Přes den trávím většinu času na poli, proto mě na adrese v Ochozi nenajdete.


>Zimostráz<

Dřevina vhodné na živé ploty i do určitého zastínění.

Zimostráz (krušpán) vždyzelený - Buxus sempervirens
Stálezelený, hustý, velmi pomalu rostoucí keř s malými lístky, vhodný na nižší živé ploty, obruby chodníků, trávníků atd. Vyžaduje kvalitní půdu a snáši i slabší osvětlení. Během tuhé zimy může namrzat.

Vytváří několik kultivarů, z nichž některé mají světlejší listy.


Fotogalerie zimostrázů

Buxus sempervirens (zimostráz) Buxus sempervirens - zimostráz (krušpánek) stálozelený Buxus sempervirens (zimostráz obecný) Buxus sempervirens (zimostráz) Buxus (zimostráz) živý plot - v popředí nižší Buxus, vzadu vyšší Thuja
Buxus (zimostráz) živý plot - v popředí nižší Buxus, vzadu vyšší Thuja Buxus (zimostráz) tvarovaný Buxus (zimostráz) vpravo nižší zimostráz (Buxus), větší ptačí zob Buxus sempervirens (zimostráz obecný) - stejný živý plot
  


Všechny užitečné rady, co, kdy a jak sázet, pečovat, stříhat, inspirace různých plotů, sazenice do všech živých plotů, i vzrostlejších. Přijatelné ceny.

Poslední aktualizace: 3. září 2023

NAVRCHOLU.cz