ŽIVÉ PLOTY Nechme stromy růst

AKČNÍ NABÍDKA 2023
Ikona Twiter Ikona Facebook Ikona Google plus

Upozornění:

Dřeviny si můžete objednávat e-mailem po celý rok.
Do e-mailu, prosím, napište přibližné časové rozmezí, ve kterém vám vyhovuje dodání objednaných dřevin nebo kdy si pro ně přijedete.


Valdštejnská zahrada na Malé Straně v Praze

Valdštejnská zahrada na Malé Straně v Praze


Prosím zákazníky, aby před osobním odběrem v Ochozi, poslali předem objednávku mailem a po příjezdu do Ochozi mi zavolali. Přes den trávím většinu času na poli, proto mě na adrese v Ochozi nenajdete.


>Kontakt<

Pobočka - Čechy
Praha 7

Pobočka - Morava
Ochoz u Brna

Živé ploty Praha
Tusarova 7
Praha 7 - Holešovice
170 04
Otevřít mapu

Telefon:
+420 792 952 789

E-mail:
Objednávky:
zivep@seznam.cz

Ochoz u Brna 70
664 02
Otevřít mapuTelefon:
+420 792 952 789

E-mail:
Objednávky:
zivep@seznam.cz

Habry v kontejneru mám jen v Praze, habry s balem z volné půdy pouze v Ochozi u Brna. Prosím, napište také do objednávky, kde chcete dřeviny odebrat.


Služby, které nabízí firma Datura:

Spolupracující autorizovaný zahradní architekt Ing. Tomáš Pilař:

www.datura.cz

1. Územně plánovací dokumentace a podklady

a) Generely zeleně
b) Rozvojové studie zeleně pro intravilán i krajinu
c) Koncepce ochrany zeleně pro územní plány a dopravní komunikace

2. Projektová dokumentace pro zakládání a obnovu sídelní i krajinné zeleně

3. Analýzy a průzkumy veškeré zeleně včetně dřevin a jejich porostu

a) Dendrologický průzkum, tj. inventarizace zeleně
b) Hodnocení stavu dřevin a ploch zeleně, tj. stanovení perspektivní životnosti
c) Analýza úrovně péče a vhodnosti opatření údržby zeleně
d) Kalkulace a optimalizace na údržbu zeleně, tj. Pasporty zeleně, projekty, údržba, návrhy opatření


Péče o vzrostlé stromy stromolezeckou technikou

Mgr. Libor Kotouč www.babuk.cz


Veškeré potřebné informace jsou uvedeny na mém webu. Případné nejasnosti nebo dotazy jsem připraven zodpovědět nejlépe e-mailem nebo i telefonicky.


Objednávky zasílejte na E-mail:

Petr Suchý:

zivep@seznam.cz

V objednávkách uvádějte, prosím, i váš telefonický kontakt a přibližné časové rozmezí, ve kterém vám vyhovuje zaslání objednaných dřevin nebo termín, kdy si pro ně přijedete.


Poskytuji záruku 3 roky.

Vyjádření některých z mnoha spokojených zákazníků najdete v rubrice "Z dopisů našich zákazníků Zveřejněné fotografie zakoupených dřevin u zákazníků, které nám poslali.".


Osobní odběr:

Prosím zákazníky, aby před osobním odběrem v Ochozi, poslali předem objednávku mailem a po příjezdu do Ochozi mi zavolali, protože dřeviny se nachází na více místech.

Upozornění:

Okrasná školka "Živé ploty" se náchází v Ochozi u Brna. Osobní odběr rostlin je tedy možný téměř kdykoliv. Zpravidla, pokud to sitace umožňuje, bývám doma nebo pracuji na zahradě - v sezóně (březen, duben, říjen, listopad) ve všední dny i o víkendech do úplného setmění. Občas ale také musím odjet za pracovními záležitostmi i mimo Ochoz a proto, budete-li mě chtít navštívit, zavolejte pro jistotu předem (1 až 2 dny), abychom se domluvili na čase, který vám bude co nejlépe vyhovovat. Děkuji za pochopení.

Nejvíce zákazníků přijíždí v pátek odpoledne a v sobotu ráno, aby si dřeviny mohli vysázet přes víkend, což mi zcela vyhovuje, takže po oba tyto dny jsem samozřejmě kdykoliv k dispozici, v týdnu jsem někdy nucen pracovně odjet do Brna, takže předchozí domluva termínu odběru je nezbytně nutná.

Navštívíte-li mě osobně, rád vám vše ukážu přímo na zahradě, ale základní představu si zkuste vytvořit předem podle informací uvedených na tomto webu.

Pokud mi pošlete e-mailem (nebo zavoláte) konkrétní objednávku předem a s dostatečným předstihem, bude v době vašeho příjezdu již přichystána.


Dodací lhůty:

Lhůta potřebná na přichystání objednávky k osobnímu odběru závisí zejména na počtu a druhu objednaných položek. Prosím zájemce, aby zasílali objednávky s dostatečným předstihem, lhůta na přípravu dřevin k osobnímu odběru je zpravidla 2 až 3 dny. Po předchozí domluvě může být tato lhůta zkrácena. Pokud ale obsahuje objednávka větší počet položek (10 až 20 druhů), může příprava trvat i 3 až 5 dnů. Jestliže se naopak objednávka týká jednoho druhu prostokořenných sazenic, může být objednávka přichystána k odběru již do 2. dne po obdržení objednávky.

Od podzimu 2014 bude probíhat vyřizování objednávek podstatně rychleji. Budu mít v nabídce již takové množství a tak široký sortiment, že bude možné si pro habry a rostliny v kontejneru rovnou přijet, vybrat si na místě a odjet, ale v každém případě bude stále lepší poslat požadovanou objednávku s předstihem. Nutnost objednat si dřeviny předem zůstává jen u kopaných dřevin z volné půdy.


Poloha okrasného zahradnictví "Živé ploty":

Výdejní místo Okrasného zahradnictví najdete v Ochozi u Brna, ve vzdálenosti 5 km severovýchodně od Brna - Líšně, směrem do Moravského krasu na Křtiny a Jedovnice.

Na dálniční křižovatce Praha - Brno - Olomouc - Bratislava na jižním okraji Brna, pokračujte 4 km ve směru na Olomouc a ve Slatině odbočte na Ochoz.

Z Brna lze do okrasné školky dojet také přes Bílovice nad Svitavou, od Vyškova přes Drnovice, Račice a Bukovinku.

Pokud pojedete do Ochozi ze směru od Svitav, v Černé Hoře odbočte na Blansko a Jedovnice.

Pojedete-li do Ochozi ze směru od Uherského Hradiště, jeďte po státní silnici přes Bučovice a před Brnem odbočte směrem na Pozořice.


Výdejní místo:

Příjezd od Brna:
Odbočte po hlavní doleva, padesát metrů za hospodou u Votrubů u křížku doprava, ihned za ním zase doleva, pak stále rovně za zahradami až k lesu, pak už jen 50 metrů napravo a jste v zahradnictví Živé ploty.
Mapa cestz do okrasné zahradnictví

Ochoz u Brna - letecký snímek:

mapa

Mapa širšího okolí Brna (Ochoz u Brna):

(podrobnější mapu najdete zde)
mapa

  


Všechny užitečné rady, co, kdy a jak sázet, pečovat, stříhat, inspirace různých plotů, sazenice do všech živých plotů, i vzrostlejších. Přijatelné ceny.

Poslední aktualizace: 10. března 2023

NAVRCHOLU.cz