ŽIVÉ PLOTY Nechme stromy růst

AKČNÍ NABÍDKA 2023
Ikona Twiter Ikona Facebook Ikona Google plus

Upozornění:

Dřeviny si můžete objednávat e-mailem po celý rok.
Do e-mailu, prosím, napište přibližné časové rozmezí, ve kterém vám vyhovuje dodání objednaných dřevin nebo kdy si pro ně přijedete.


Valdštejnská zahrada na Malé Straně v Praze

Valdštejnská zahrada na Malé Straně v Praze


Prosím zákazníky, aby před osobním odběrem v Ochozi, poslali předem objednávku mailem a po příjezdu do Ochozi mi zavolali. Přes den trávím většinu času na poli, proto mě na adrese v Ochozi nenajdete.


>Javor<

Dřevina vhodná do živých plotů.

Javor babyka - Acer campestre
Domácí, volně rostoucí javor menšího vzrůstu, je nenáročný na půdu, snáší i sušší polohy i s vápenitou půdou. Je vhodný nejen na menší, ale i na středně vysoké a vyšší živé ploty do 3 m. Velmi dobře tvarovatelný, spolehlivě regeneruje, vytváří husté živé ploty, na podzim barví do žluta a opadá.

Acer campestre Elsrijk
Roubovaný kultivar používaný do alejových stromořadí.

Acer campestre Nanum
Hustý, kompaktní, zakrslý kultivar.


Fotogalerie habrů

Acer campestre (javor polní - babyka) Acer campestre - javor polní (babyka) - vzrostlejší sazenice Acer campestre - javor polní (babyka) Acer campestre - javor polní (babyka) Acer campestre (javor polní) Acer campestre (javor polní) Acer campestre (javor polní - babyka)

  


Všechny užitečné rady, co, kdy a jak sázet, pečovat, stříhat, inspirace různých plotů, sazenice do všech živých plotů, i vzrostlejších. Přijatelné ceny.

Poslední aktualizace: 3. září 2023

NAVRCHOLU.cz