ŽIVÉ PLOTY Nechme stromy růst

AKČNÍ NABÍDKA 2023
Ikona Twiter Ikona Facebook Ikona Google plus

Upozornění:

Dřeviny si můžete objednávat e-mailem po celý rok.
Do e-mailu, prosím, napište přibližné časové rozmezí, ve kterém vám vyhovuje dodání objednaných dřevin nebo kdy si pro ně přijedete.


Valdštejnská zahrada na Malé Straně v Praze

Valdštejnská zahrada na Malé Straně v Praze


Prosím zákazníky, aby před osobním odběrem v Ochozi, poslali předem objednávku mailem a po příjezdu do Ochozi mi zavolali. Přes den trávím většinu času na poli, proto mě na adrese v Ochozi nenajdete.


>Cypřišek<

Další dřevina vhodná na živé ploty

Cypřišek - Chamaecyparis lawsoniana
Vyznačuje se množstvím kultivarů rozdílných barvou i výškou. Převažují jasněji zelené odstíny, někdy i do modra. Podmínky a nároky obdobné jako u tují. Některé kultivary nejsou dostatečně husté, což snižuje jejich vhodnost do živých plotů.

Chamaecyparis lawsoniana Elwoody
Nižší vzrůst.

Chamaecyparis lawsoniana Columnaris
Mohutný vzrůst.

Chamaecyparis pisifera

Chamaecyparis nootkatensis


Fotogalerie cypřišků

Chamaecyparis Aureum (cypřišek) Chamaecyparis lawsoniana (cypřišek) Chamaecyparis lawsoniana (cypřišek) Chamaecyparis lawsoniana (cypřišek) Chamaecyparis lawsoniana (cypřišek) Chamaecyparis lawsoniana (cypřišek) Chamaecyparis lawsoniana (cypřišek) Chamaecyparis lawsoniana Boulevard (cypřišek) Chamaecyparis pisifera (cypřišek) Chamaecyparis pisifera (cypřišek) Chamaecyparis pisifera (cypřišek) Chamaecyparis pisifera (cypřišek) Chamaecyparis pisifera (cypřišek hrachonosný) Chamaecyparis lawsoniana (cypřišek)


  


Všechny užitečné rady, co, kdy a jak sázet, pečovat, stříhat, inspirace různých plotů, sazenice do všech živých plotů, i vzrostlejších. Přijatelné ceny.

Poslední aktualizace: 3. září 2023

NAVRCHOLU.cz